Brothers in Arms 2 Free+

Brothers in Arms 2 Free+ Free+ 1.1.8

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Wciągająca gra wojenna na ekranach telefonów Android

Zalety

  • Zróżnicowane misje oparte na faktach historycznych
  • Bardzo dobra grafika
  • Różnorodność broni i pojazdów
  • Tryb online multiplayer

Wady

  • Odrobinę zbyt szybka akcja

Bardzo dobry
8

Pobieranie Brothers in Arms 2 nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać Brothers in Arms 3.

Brothers in Arms 2 Free+ to darmowa strzelanka o tematyce wojennej na Android. Umożliwia ona wzięcie udziału w najważniejszych bitwach drugiej wojny światowej. Jeśli lubisz gry wojenne typu first person shooter (FPS), to pobierz Brothers in Arms 2 Free+.

Brothers in Arms 2 Free+ to darmowa wersja płatnej gry Brothers In Arms 2: Global Front. Aby awansować w grze, potrzebujemy zdobywać doświadczenie i nieśmiertelniki. Jeśli chcemy awansować szybciej, musimy zapłacić. Brothers in Arms 2 Free+ jest więc przykładem modnych ostatnio gier typu freemium. Pobieramy i gramy za darmo, ale w końcu napotykamy opcje zakupu dodatkowych rzeczy. Na szczęście można grać bez konieczności płacenia.

Na czym polega rozgrywka w Brothers in Arms 2 Free+? Jak to na wojnie bywa, musisz wyeliminować nieprzyjacielskie oddziały zastane na polu walki. Należy wykazać się celnością, strzelając z karabinu maszynowego lub rzucając granatami. Do dyspozycji masz również pojazdy opancerzone. W trybie kampanii możesz przeżyć inwazję w Normandii, wziąć udział w zdobyciu Afryki Północnej lub wylądować z aliantami na Sycylii. Ukończenie misji odblokowuje następną, trudniejszą.

Brothers in Arms 2 Free+ na Android umożliwia również walkę online. Dzięki temu można wziąć udział w tych samych misjach, ale w towarzystwie graczy z całego świata. Realistyczna grafika doskonale oddaje bieg postaci, wybuchy oraz jazdę samochodem typu jeep. Sterowanie jest dość łatwe - odbywa się za pomocą ekranu dotykowego, a w ustawieniach można wybrać najbardziej dla nas odpowiedni jego wariant. Po każdej misji możemy zapoznać się ze statystyką zabitych żołnierzy oraz zniszczonych pojazdów.

Brothers in Arms 2 Free+ robi duże wrażenie i bardzo wciąga. Szybko tocząca się akcja wymusza szybkie reakcje. Początkujący na pewną stracą życie nie raz, zanim się do tej dynamiki przyzwyczają. Doskonała grafika, realistyczne dźwięki oraz ciekawe tło historyczne sprawiają, że Brothers in Arms 2 Free+ to obowiązkowa pozycja dla fanów strzelanek first person shooter (FPS) w telefonie z systemem Android.

Opinie użytkowników o Brothers in Arms 2 Free+